#

STUDIO FOTOIKONY
fotograf, kamerzysta, grafik Poznań

Witamy na naszej stronie!


Fotoikony.pl to kreatywne studio działające w zakresie dokumentacji fotograficznej i filmowej m.in.: fotografii ślubnej, eventowej, sesji zdjęciowych, tworzenia teledysków i klipów promocyjnych. Cenimy indywidualne podejście do klienta i bezkompromisową jakość realizowanych projektów. Zajrzyj do naszego portfolio i przekonaj się na własne oczy. Zrealizujemy dla Ciebie każdy pomysł, skontaktuj się z nami już dziś. Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski i całego kraju. Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym i filmowym marki Canon. Aparaty dsl canon 7D, 6D i 5D mark III oraz gama jasnych obiektywów, pozwala na realizację zlecenia na wysokim poziomie.

Studio fotoikony to też pracownia graficzna. Wspieramy klientów branżowych w działaniach marketingowych. Tworzymy katalogi, materiały promocyjne, realizujemy zlecenia w zakresie fotografii produktowej. Jeśli potrzebujesz szerokiego wsparcia dla firmy lub sklepu internetowego wyślij do nas zapytanie.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
NASZE PORTFOLIO FOTOGRAFICZNE!

--------------------------------------------------

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą fotografa ślubnego, mają pytania do usług, chcą otrzymać cennik, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.


Skontaktuj się z nami:

mailowo na adres: info@fotoikony.com
telefonicznie: +48 782 618 349
lub za pomocą formularza obok

NIP: 4990544705
REGON: 363616843

Znajdziesz nas także na:
Facebooku Twitterze Google + Pinterest Portal weselny

Dane kontaktowe

Tel.: 782618349

mail: info@fotoikony.pl

NIP: 4990544705

Zajrzyj na bloga

www.fotoikony.pl/blog

Studio Fotoikony - fotografia i film ślubny Poznań, fotograf wesele Wesele123.pl Najlepszy w Polsce katalog fotografów ślubnych

© 2014 /// STUDIO FOTOIKONY ///