Plenerowe sesje ślubne - Poznań, Wielkopolska i nie tylko

// plenery ślubne

Sesje zdjęciowe plenerowe organizujemy w najciekawszych miejscach na terenie Poznania i Wielkopolski jak również w wybranych miejscach na terenie kraju.

Sesja w odróżnieniu od reportażu ślubnego daje możliwość swobodnego podsumowania całego wydarzenia jakim był ślub. Podczas organizacji sesji ślubnej dużą wagę przykładamy do odpowiedniego dobrania właściwego miejsca na plener oraz stylistyki zdjęć dla Młodej Pary. W szczególności ważne jest abyście byli w pełni przekonani do pomysłu. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie pomożemy Wam w urzeczywistnieniu Waszych pomysłów. Standardowa sesja zdjęciowa, w innym terminie niż ślub, trwa od trzech do pięciu godzin, a nawet dłużej w zależności od przyjętego scenariusza. Termin sesji plenerowej może zostać zmieniony w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o złą pogodę. Podobnie jak w przypadku reportażu ślubnego, po zakończonej sesji otrzymacie precyzyjnie wyretuszowane i autorsko opracowane grafinie fotografie na płycie lub nośniku usb. Bądź na bieżąco z nowymi zdjęciami i obserwój blog.

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania do usług lub chcą otrzymać wycenę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Podane poniżej dane posłużą nam wyłącznie do udzielenia Państwu informacji wzrotnej.


Skontaktuj się z nami:

mailowo na adres: info@fotoikony.pl
telefonicznie: +48 782 618 349
lub za pomocą formularza obok

NIP: 4990544705
REGON: 363616843

Znajdziesz nas także na:
Facebooku Twitterze Google + Pinterest

Dane kontaktowe

Tel.: 782618349

mail: info@fotoikony.pl

NIP: 4990544705

Zajrzyj na bloga

www.fotoikony.pl/blog

Najlepszy w Polsce katalog fotografów ślubnych Poznań, fotograf wesele

© 2014 /// STUDIO FOTOIKONY ///